Müşteri Hizmetleri;

0212 502 0 666

Bize Yazın;

info@hasovanakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat firmamız, bize vermiş olduğunuz adresten profesyonel kadromuz ile gelerek gerek ev gerekse ofis eşyalarınızı paketleyip belirtmiş olduğunuz hedef adrese istenilen tarih ve saat aralığında teslim etmektedir. Ayrıca eşyalarınız, taşındıktan sonra kurulum sırasında sizler huzurunda profesyonel kadromuz tarafından incelemeye alınır  Bu yüzden firmamız profesyonel kadrosu, güvenilirliği, hizmeti ve müşteri memnuniyetine göre piyasada ki en güvenilir evden eve nakliyat firmalarından bir tanesidir. Firmamız tamamen sizlerin güvenini ve itibarını kazanmak üzerine kurulmuş Hasova Nakliyat Firmalar Zincirine bağlı bir firmadır.


Hedef Konum Ve Eşyaların Özelliklerinden Firmamızın Haberdar Olmasının Önemi


Eşyalarınızın taşınacağı mesafe size sunulacak fiyat açısından önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızın teslim alınıp, teslim edileceği adresi eksiksiz olacak şekilde firmamıza teslim etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınızın alınacağı mevkide asansör var mı, eşyalar kaçıncı kattan alınacak, kaçıncı kata çıkartılacak, nakliye aracımız binanızın kapısına rahatça bir şekilde sıfır yanaşabiliyor mu yoksa belirli bir mesafeden indirilip profesyonel ekibimiz tarafından taşınılması mı gerekiyor ? Bu özelliklerin tamamı fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından taşınan eşyalarınızın sıfır veya ikinci el olup olmadığını, demonte ve montaj işlemi isteyip istemediğinizi de Esenler Evden Eve Nakliyat firmamıza eksiksiz bir şekilde iletmeniz gerekmektedir.


Eşyalarıma Nakliyat Sırasında Zarar Gelmesi Durumunda Ne Yapmalıyım


Nakliyat işlemi sırasında eşyalarınıza gelebilecek olası bir hasar durumunda Esenler Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından zararınız hiçbir karşılık beklemeden maddi açıdan eksiksiz bir şekilde karşılanır ve sizlerin memnuniyeti sağlanır.


Nasıl İletişime Geçebilirim


Bizimle www.hasovanakliyat.com adresi üzerinden kolay bir şekilde iletişime geçebilir sorularınızı, önerilerinizi , istek ve arzularınızı bildirebilirsiniz.


Eşyalarım Ne Kadar Süre İçerisinde Elime Ulaşır


Profesyonel Ekibimiz özenle paketleyip aracımıza yüklemiş oldukları eşyalarınızı belirttiğiniz hedef adrese belirtmiş olduğunuz zaman aralığında ulaştırmaktadır.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0212 502 0 666