Müşteri Hizmetleri;

0212 502 0 666

Bize Yazın;

info@hasovanakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Asansörlü Nakliyat

Hasova Nakliyat olarak evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde göstermiş olduğumuz özen ve titizliği asansörlü evden eve nakliyat işlemlerinizde de siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Asansörlü olarak taşınması gereken eşyalarınızı şehir içinde veya şehirler arası olarak gerektiği şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızın taşınacağı yere ücretsiz ekspertiz elemanımızı yollayarak gerekli olan ekip ve ekipmanın tespitini yaptıktan sonra asansör kurulumu için gerekli alan olup olmadığı açısı ve kullanım şeklini belirliyoruz. Teknolojinin getirmiş olduğu bütün yenilikleri sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Firmamız düzenli olarak asansörlü taşımacılık hizmetini sizlere sunabilmektedir. İhtiyaç halinde kullanılan bu sistemden yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip taşınma talebinde bulunmak olacaktır.
Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Nedir

Evinizi, ofisinizi veya herhangi bir mekanı taşımak oldukça zahmetli ve uğraşlı bir iştir. Bu işlem gerçekleşirken eşyalarınızın sökülüp takılması gerekebilir. Bu işlemler yapılırken eşyalarınız doğal olarak hasar da görebilir. Asansörlü evden eve nakliyat eşyalarınızda oluşabilecek hasarı en az seviyeye indirmek için, eşyalarınızı bina dışından hiçbir yere çarpmadan vinç sistemli bir seyyar asansör ile taşıma yöntemidir.

Asansörlü Evden Eve Taşımanın Avantajları

Taşınmak çok zorlu bir işlem olduğu için zorunda kalmadıkça hiç kimsenin tercih etmediği bir durumdur. Oldukça zahmetli ve yorucu olan bu işlemi asansörlü evden eve taşımacılık ile çok kolay hızlı ve pratik bir hale getirebilirsiniz. Asansörlü taşımacılık apartman dışından yapılır. Viç sistemli bir asansör ile eşyalarınız çok hızlı bir şekilde nakledilir. Bu şekilde süreden tasarruf eder ve çok hızlı bir şekilde evinizi taşınırsınız. Üstelik kaçınca katta olursanız olun taşıma süresi asla uzamaz.

Evden eve taşımacılık süresinde eşyalarınız ister istemez küçüklü büyüklü hasarlar görebilir. Fakat asansörlü evden eve nakliyat ile bu tür kötü sürprizlere karşılaşma olasılığınız oldukça düşüktür. Taşıma işlemi daracık apartman boşluğunda insan gücü ile yapılmadığı için eşyalarınız fazla hasarda görmez. 
Sizlerde kolay, zahmetsiz ve sigortalı İstanbul asansörlü evden eve nakliyat hizmeti için hemen Hasova Nakliyattan teklif alın.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0212 502 0 666